Kviečiame bendradarbiauti bendriems projektams vystyti:

  • Kompiuterių serviso įmones,-pasiūlyti kompleksiškai kartu su įrangos sprendimais verslo procesų valdymo sistemą AIVA 9001
  • Interneto svetainių kūrėjus,-vykdyti bendrus projektus: e-komercijos sistema kartu su verslo procesų valdymo sistema AIVA 9001
  • Verslo konsultacines firmas, kartu rasti sprendimus kaip optimizuoti verslo procesus panaudojant verslo procesų valdymo sistemą AIVA 9001
  • Programavimo firmas,- kurti bendrus projektus integruojant AIVA 9001 platformą ir Jūsų sukurtas programas
  • Buhalterinės apskaitos tvarkymo įmones,- nemokamai naudotis AIVA 9001 buhalterinės apskaitos programa ir skatinti savo klientus ja naudotis
  • Kvalifikacijos kėlimo mokymo įmones,- bendrai organizuoti verslo įmonių mokymus kaip optimizuoti įmonės verslo valdymo procesus panaudojant AIVA 9001 programos galimybes.
  • Marketingo ir tarpininkavimo įmones,- tarpininkauti ieškant naujų klientų AIVA 9001 verslo procesų valdymo programai,

Mes siekiame abipusiai naudingo, lygiateisiško bendradarbiavimo.

 Jei Jus sudomino mūsų pasiūlymas kviečiame susitikti , detaliau supažindinti su mūsų programomis bei aptarti bendradarbiavimo galimybes.

 Jei norėtumėte daugiau medžiagos apie mūsų programas, prašau parašykite adresu robert@aiva.lt ar skambinkite telefonu (8 5) 212 32 58 dr. Robertui Šertvyčiui

 

 

Partneriai, kurie platina  kasos aparatus bei kitą prekybinę įrangą savo klientams, mažmeninės prekybos įmonėms gali pasiūlyti  AIVA 9001 programos pagrindu kompleksinį sprendimą:

kartu su kasos apratais (POS'ais)  parduotuvių prekių apskaitos, tiekimo valdymo, pardavėjų atlyginimo paskaičiavimo nuo pardavimų ankainio ir buhalterinės apskaitos programą bei elektroninę parduotuvę.

Mūsų siūlomo sprendimo privalumai mažmeninės prekybos įmonėms:

a) Klientai gali vesti kelių parduotuvių apskaitą internetu

b) buhalterinę apskaitą gali vesti buhalterinė firma ar samdytas buhalteris iš savo namų per internetą

c) bus vykdama vieninga prekių pardavimų apskaita parduodamų tiek parduotuvėse tiek per elektroninę parduotuvę

d) parduotuvėse programa leidžia atspausdinti lipdukus prekėms su brūkšniais kodais ir panaudoti brūkšniniu kodu skenerius  prekių pardavimui, numeruotas klientų lojalumo korteles

f) programos pagalba galima valdyti prekių tiekimą iš centrinio sandėlio parduotuvėms, bei prekių užsakymų valdymą iš tiekėjų

g) mažmeninės prekybos įmonės, kurios dar vykdo ir didmeninę prekybą gali papildyti sprendimą CRM, elektroninio marketingo ir komercinių pasiūlymų ruošimo bei apskaitos modulias

h) mažmeninės prekybos įmonės,kurios vykdo savo parduotų prekių garantinį ir pogarantinį aptarnavimą sprendimą gali papildyti paslaugų valdymo moduliu.

Mažmeninės prekybos įmonės gali arba pirkti AIVA 9001 programą arba ja nuomuoti, mokėdami nedidelį mėnesinį mokesti už programos nuomą, autorinę priežiūrą, bei duomenų bazės ir interneto svetaqinės hostingą serveryje.

 

Mes kviečiame bendradarbiauti ir tapti partneriais interneto svetaines kuriančias kompanijas ir pavienius programuotojus.

Mes savo partneriams galime pasiūlyti naudotis nuomos pagrindais, platinti ir diegti mūsų sukurtą E-verslo valdymo sistemą AIVA 9001. Galėtume savo Partneriams pateikti užsakymus interneto svetainių kūrimui su e-parduotuve, kuri būtų suderinta su mūsų AIVA 9001 sistemos duomenų baze. Mes pateiktume duomenų bazės struktūros aprašymą  ir savo e-parduotuvės programos tekstus.

Partneris kurdamas savo  klientams interneto svetainę su elektronine parduotuve, kuri suderinama duomenų bazės lygyje su mūsų E-verslo valdymo sistema AIVA 9001, galėtų pasiūlyti savo  klientams kompleksinį sprendimą: savo sukurtą E-parduotuvę kartu su mūsų sukurta verslo valdymo sistema.

Bendradarbiavimo nauda partneriui:

a)      Papildomos pajamos iš kliento, kadangi pasiūlomas ne vienas, o du produktai

b)      Geriau aptarnautas klientas, kadangi jam pasiūlytas vertingesnis sprendimas

c)      Papildomi interneto svetainių kūrimo užsakymai

AIVA SISTEMA ir Partnerio bendradarbiavimo nauda Partnerio klientams:

a)  interneto svetainės e-komercijos sistema turi daugiau funkcinių galimybių naudingų klientui, negu lokalus sprendimas-tai ir operatyvus prekių buvimo sandėlyje patikrinimas , prekių užsakymų tiesioginis perdavimas į sandėlį  tiesioginiam prekių išdavimo dokumentų formavimui, galimybė paskaičiuoti užsakomų gaminių kainą nuo įvestų galinio parametrų, visų pardavimų (ne tik per interneto svetainę) ataskaitos ir kt.

b) kompleksinis e-komercijos, CRM ir įmonės procesų valdymo bei apskaitos sprendimas naudingesnis įmonėms negu pavieniai sprendimai. Šiuo metų AIVA 9001 labiausiai išvystyta kompleksinė verslo valdymo sistema, pritaikyta įvairioms veiklos sritims-prekybai, gamybai, paslaugų valdymui, projektų valdymui.

c) AIVA 9001 e-komercijos programos pagrindu galima realizuoti interneto svetainę ne tik prekių pardavimui, bet gaminių užsakymui su gaminio kainos paskaičiavimu priklausomai nuo įvedamų per interneto svetainę parametrų, paslaugų užsakymui kartu su paslaugų atlikimo grafiko planavimu ir tikrinimu ar yra resursų paslaugos atlikimui (pav. autopakėlėjų servise, lovų viešbutyje, nuomojamų įrankių ir pan.). Tokie užsakymai iš interneto svetainės pateks tiesiogiai vykdymui- gamybos ar paslaugų.

AIVA 9001 sprendimas tinka tiek mažoms tiek vidutinėms bei didelėms įmonėms,- didelės įmonės gali įsigyti, o mažos įmonės gali nuomotis programą, mokėdamos nedidelį mėnesinį mokestį už programos nuomą, autorinę priežiūrą, bei duomenų bazės ir interneto svetainės hostingą.

Susidomėjusius  potencialius Partnerius bendradarbiavimo galimybėmis dėl papildomos informacijos, sąlygų bei susitikimo prašome kreiptis tel. 8698 02977 arba  el. paštu robert@aiva.lt –mes su Jumis susieksime

Su geriausiais linkėjimais

Dr. Robertas Šertvytis

 

Partneriai, kurie platina buhalterinės apskaitos programas, gali pasiūlyti savo klientams, kuri turi jau įsigiję iš jų buhalterinės apskaitos programą, AIVA 9001 programos pagrindu sprendimą, kaip automatizuoti visus įmonės valdymo procesus-komercijos, tiekimo valdymo, gamybos valdymo, paslaugų valdymo, e-komercijos, perduodant duomenis iš šių procesų į esamą buhalterinės apskaitos programą per  interfeisą tarp abiejų programų.

Tokio sprendimo privalumai:

a) įmonei nereikia keisti esamos buhalterinės apskaitos programos. Kartu žymiai sumažėja darbo sąnaudos duomenų įvedimui į buhaterinę programą, kadangi visi pirkimų ir pardavimų dokumentų duomenis suformuojami automatiškai AIVA 9001 programos pagalba ir perduodami per programų interfeisą buhalterinei apskaitai

b) AIVA 9001 programa labiausiai šiuo metu išvystyta kompleksinė vesrslo valdymo programa, apimanti praktiškai visus įmonės procesus ir pritaikyta įvairioms prekybos, gamybos ir paslaugų įmonėms, todėl įmonės gauna geriausią verslo valdymo sprendimą.

AIVA 9001 progamą įmonės gali įsigyti arba nuomuotis, naudodamosi programa per internetą, o duomenų bazę laikydamos interneto serveryje. Todėl partneriai gali pasiūlyti AIVA  9001 programą praktiškai visiems savo klientams-tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms.

Partneriai-buhalterinės apskaitos įmonės, AIVA 9001 programos pagalba gali vykdyti savo klientų- įmonių, buhalterinę apskaitą, arba pasiūlyti savo klientams sprendimą,-automatizuoti įmonės verslo valdymo procesus AIVA 9001 programos pagalba  ir iš jos perduoti duomenis internetu per programų interfeisą į buhalterinei apskaitai naudojamą programą.

Tokie sprendimai padeda vykdyti savo verslą tiek buhalterinės apskaitos firmai, tiek šios firmos klientams.

Buhalterinės apskaitos firmai AIVA 9001 programos panaudojimo privalumai:
a) nebereikia rankiniu būdu įvedinėti duomenis iš pirkimo ir pardavimo dokumentų-jie suformuojami programiškai įmonės verslo procesų valdymo metu. Taip sutaupomas nemažos darbo sąnaudos, -firmai lieka daugiau laiko geriau ir greičiau aptarnauti savo klientus
b) firma gali aptarnauti klientus, kuriems reikalinga operatyvi prekių ir medžiagų apskaita, kadangi nebereikalinga fiziškai atnešti dokumentų, o apskaita vyksta realiu laiku.

Firmos klienams,-įmonėms, AIVA 9001 panaudojimas  leidžia automatizuoti praktiškai visus įmonės verslo valdymo procesus, sumažinti darbo sąnaudas, įdiegti naujus darbo su klientais metodus-CRM,e-komerciją, e-marketingą , įdiegti ISO 9001 kokybės valdymo principus, įdiegti savo darbuotojų skatinimo nuo darbo rezultatų apmokėjimo sistemą.
Buhalterinės apskaitos firmos AIVA 9001 sprendimą gali pasiūlyti visiems savo klientams, -tiek mažoms tiek didelėms įmonėms.
Programą AIVA 9001įmonės gali arba nusipirkti arba nuomuoti, naudojantis ja kaip paslauga internetu. Į nuomos kainą įeina duomenų bazės ir interneto svetainės hostingas interneto serveryje bei programos autorinė priežiūra.

IT kompanijos gali pasinaudoti naujų sistemų kūrimui TornadoSoft programa.

TornadoSoft programa-tai  AIVA SISTEMA sukurtas orginalus naujų informacinių apskaitos sistemų kūrimo įrankis.

Kad sukurti naują, pritaikytą kliento poreikiams, informacinę apskaitos sistemą, tereikia tik įvesti naujos sistemos aprašymą arba nukopijuoti tinkamus aprašymus iš anksčiau sukurtų taikomųjų sistemų ir juos papildyti arba pakeisti.

Naujos sistemos sukūrimui praktiškai nereikalinga atlikti jokių programavimo darbų, todėl kelis kart sutrumpėja jos kūrimo laikas ir kainą. Klientui galima praktiškai  iš karto parodyti kaip atrodys kuriama sistema ir, gavus jo pastabas, greičiau ją pritaikyti pagal kliento norus.

 

IT kompanijos, kurios įsigys TornadoSoft programą, gali ne tik pačios kurti naujas taikomasias sistemas savo klientams, bet ir pasinaudoti AIVA SISTEMA jau sukurtomis šios programos pagrindu sistemomis, bei kitų jos partnerių, kurie naudoja šį įrankį, sistemomis. Tokią, anksčiau sukurtą sistemą, partneris gali lengvai modernizuoti pagal savo klientų poreikius- pakeisti, papildyti, arba atsisakyti kai kurių jos funkcijų. Vieną iš tokių taikomųjų sistemų partneris gauna kartu su TornadoSoft programa, kuria jis gali ne tik platinti savo klientams, bet kuri taip pat tarnauja pavyzdžiu kaip kurti naujas taikomasias sistemas.

 

TornadoSoft programa realizuota PHP kalba su MySQL duomenų bazių valdymo sistema.

Jei kuriant jos pagrindu naujas taikomasias sistemas pritrūktų funkcijų jos realizavimui, AIVA SISTEMA šias funkcijas gali užprogramuoti pagal partnerio užsakymus.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Dėl bendradarbiavimo
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt