Reklamos gamyba viena iš kūrybiškiausių ir nestandartinių gamybų, todėl  susiduria su užsakomų nestandartinių gaminių kainos skaičiavimo, operatyvių gamybos planavimo ir perplanavimo bei darbų ir medžiagų apskaitos iššūkiais.

Reklamos gamintojų darbo specifikai turime procesų automatizavimo sprendimą, kurio pagalba galėsite priimti reklamos gaminių užsakymus ir valdyti gamybą. Priimant užsakymą tereikės įvesti ar pasirinkti gaminio charakteristikas, kurių pageidauja klientas, o programa pagal šias charakteristikas  apskaičiuos gamybos kainą, suformuos pasiūlymą ir sutartį. Iš užsakymo duomenų programa suplanuos gamybą, dinamiškai paskirstys užduotis vykdytojams ir atliks  darbų, medžiagų bei produkcijos apskaitą visai be papildomo rankinio darbo.

Įsidiegę AIVA Gamybos valdymo programą optimizuosite verslo procesus todėl dirbsite efektyviau ir greičiau  aptarnausite klientus.

Siūlome tris sistemos įsigijimo ar nuomos variantus pagrindinių procesų valdymo automatizavimu, kurie skiriasi ar automatizuojamas medžiagų valdymas ar automatizuojamas gamybos operacijų valdymas ar viskas:

  • Silver variantas- gamyboje tik medžiagų valdymas
  • Gold variantas- gamyboje tik gamybos operacijų planavimas ir valdymas
  • Premium variante-ir medžiagų ir operacijų valdymas.

 Šiuos bazinius variantus galite papildyti kitais AIVA Gamybos valdymo sistemos moduliais pagal savo įmonės specifinius poreikius.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA MD2 Silver"
  Sumani reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA OP2 Gold"
  Sumani reklamos gamybos valdymo sistema "AIVA MDOP2 Platinum"
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt