Mūsų įmonė - tai ilgametės patirties ekspertas e-komercijos srityje, o mūsų įdėjų ir inovacijų dėka pereinama į naują pasaulį. Nuo pat pradžių buvome pionieriai Lietuvoje, įvedę pirmąjį internetinį komercinį ryšį ir sukūrę pirmąją elektroninę parduotuvę šalyje.

 

Per daugelį metų mes ne tik įgijome vertingos patirties kurti Interneto svetaines ir elektronines parduotuves įvairioms sritims, bet ir išsikėlėme uždavinį padėti augti prekybininkams, gamintojams, paslaugų teikėjams ir daugeliui kitų verslo šakų.

 

Paskutiniu metu mes padarėme daugybę puikių elektroninių parduotuvių, remiantis LVPA finansuojama E-komercijos priemone.

 

Mūsų kurtos elektroninės parduotuvės išsiskiria originaliais sprendimais, tokių kaip mūsų unikali turinio valdymo sistema (TVS) ir galimybė užsakyti bei parduoti nestandartinius gaminius per Interneto parduotuvę. Jūsų klientai gali pridėti arba pasirinkti norimus produktų atributus, taip lengvai apskaičiuodami jų kainą.

 

Be to, mes integruojame mūsų elektronines parduotuves su verslo procesų valdymo sistemomis, apimant gamybos valdymą, mažmeninės ir didmeninės prekybos valdymą bei paslaugų valdymo sistemas. Šis integruotas požiūris suteikia jūsų verslui neįtikėtiną naudą - daugiau nebereikės dvigubai įvedinėti duomenų, o klientų užsakymai iš jūsų Interneto svetainės bus tiesiogiai perkelti į vykdymo planus.

 

 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt