Atlyginimas nuo išdirbio darbuotojui skaičiuojamas pagal darbuotojo atliktą veiklą. Programoje ši veikla yra:

 

  • Pardavimas;
  • Darbų vykdymas;
  • Vadovavimas;
  • Pirkimas;
  • Klientų paieška.

Jei darbuotojas neapsiriboja viena veikla, programa paskaičiuoja atlyginimo nuo išdirbio dydį kiekvienai veiklai, o tada ir suminį atlyginimą nuo išdirbio.

 

         Programa paskaičiuoja pardavimo vadybininkų atlyginimo dydį nuo išdirbio priklausomai nuo parduotų prekių antkainio ir procento nuo pelno kuris skiriamas darbuotojui.

        

         Darbų vykdytojams (pav. serviso darbuotojams) atlyginimo dydį programa paskaičiuoja nuo išdirbio, imdama visiems įvykdytiems užsakymas darbuotojo atlikto darbo numatyta tarifą ir dauginama iš darbo kiekio, dažniausiai iš numatyto užsakyme valandų skaičiaus. 

 

         Vadovams už vadovavimą tam tikram padaliniui atlyginimas paskaičiuojamas imant tam tikrą procentą nuo priskaičiuoto vadovaujamam padaliniui darbo užmokesčio. Taikant šią metodiką, vadovas suinteresuotas, kad jo vadovaujami darbuotojai padarytų daugiau ir tuo pačiu daugiau uždirbtų. Tada ir vadovas uždirba daugiau. Jei vadovas kartu yra ir vykdytojas, tada jam papildomai priskaičiuojama ir už jo vykdymo funkcijas, taip pat kaip ir kitiems darbuotojams.

 

         Pirkimų vadybininkams darbo užmokestis paskaičiuojamas analogiškai kaip ir pardavimo vadybininkams, tik imami tie įvykdyti klientų užsakymai, kuriems pirkimo vadybininkas užsakė prekes. Taip pirkimo vadybininkas ekonomiškai suinteresuotas ieškoti pigiausių prekių ir medžiagų atitinkančių įmonės kokybės reikalavimus bei derėtis su tiekėjais dėl mažesnės kainos.

 

         Klientų paieškos vadybininkams, kurie patys neparduoda prekių ir paslaugų, o tik ieško klientų, kuriuos suradus perduoda Pardavimo vadybininkams, darbo užmokestis paskaičiuojamas nuo surastų klientų skaičiaus.

        

         Paskaičiuoti atlyginimai parodomi  ataskaitoje, kuria patogu naudotis. Ji ne tik parodo bendrą kiekvienam darbuotojui paskaičiuotą darbo užmokestį pasirinktam periodui, bet  taip pat sumuoja užmokestį pagal įmonės padalinius, parodo, iš ko susideda kiekvieno darbuotojo darbo užmokestis.

 

         Prisiregistravęs sistemoje, darbuotojas gali matyti savo darbo užmokesčio paskaičiavimą kiekvienai dienai, priklausomai nuo jo atlikto darbo. Tai stimuliuoja darbuotoją stengtis kuo geriau atlikti kuo geriau savo darbą, o padalinių vadovams efektyviau kontroliuoti, kaip sekasi jų pavaldiniams.

  Sprendimų ir variantų platesnis aprašymas
  Pardavimo ir marketingo vadybininkų darbo užmokesčio (priedų) paskaičiavimo priklausomai nuo naujai surastų klientų ir asmeninių pardavimų pelno sistema
 


 
Slapukų naudojimo taisyklės © 1995 - 2023 Aiva sistema. Svetainėje pateiktą informaciją naudoti be sutikimo draudžiama.
webleader.lt